Kurumsal Nakliyat

Şirket ve ofis taşımacılığında Eskişehir’in lider nakliye firması olan Ercan Nakliyat; okul, hastane, konfeksiyon atölyesi, market, eczane, fuar eşyası, kamu kurum ve kuruluşları ve özel şirketlerin her çeşit taşınma işlemlerini gerçekleştirmektedir.

 

Evden eve nakliyat işinde uzmanlaşan firmamız şirket ve ofis taşımacılığında da lider kuruluş vasfına sahiptir bu güne kadar birçok ofis, büro ve kurum taşıyan Ercan Nakliyat şirket taşımacılığında sağlam referanslarla kaliteli ve sorunsuz hizmet anlayışını benimsemiştir.

 

Ofis – Şirket Taşımacılığında ve Kurumsal Nakliyat konusunda Ercan Nakliyat en güçlü çözüm ortağınız olarak bir telefon uzağınızda.

 

İşyeri nakliyat hizmeti evden eve nakliyat hizmetinden daha dikkatli yapılması gereken bir nakliyat hizmetidir. İş yeriniz ne kadar hızlı ve sorunsuz bir şekilde taşınırsa iş kaybınız da o kadar az olacaktır, Ercan Nakliyat olarak bu konunun bilincinde olarak titiz bir çalışma gerçekleştirmekteyiz. 

 

Ercan Nakliyat şirket taşımacılığı için alanında uzman nakliye personeli ile taşınacak bilgisayar, makina, çelik kasa, fotokopi makinası vb. işyeri gereçlerinizi sorunsuz bir şekilde taşımaktadır.

 

İş yerinizi taşıma düşünceniz varsa mutlaka bizden teklif alın. Kalitemizi dikkate aldığınızda fiyatlarımızın çok uygun olduğunu siz de göreceksiniz.

 

Fuar Nakliyat Hizmeti

 

Fuarlara katılan bir firmanız varsa stand kurulumu ve ürünlerinizin taşınması konusunda Eskişehir Ercan Nakliyat olarak çözüm ortağınız olmaya hazırız. 

 

Siz de firma olarak fuarlara katılıyorsanız ve bu fuar öncesi stand kurulumu ve ürünlerin taşınması konusunda bir nakliyat firmasına ihtiyacınız varsa Ercan Nakliyat olarak size profesyonel çözümler sunuyoruz. Kurumsal taşımacılık hizmetleri adı altında verdiğimiz fuar nakliyat hizmeti sayesinde fuarda kullandığınız tüm materyallerinizin sorunsuz bir şekilde dilerseniz fuar alanına dilerseniz sizin istediğiniz her hangi bir noktaya taşınmaktadır.

 

Mağaza Nakliyesi

 

Ercan Nakliyat olarak araçlarımızda kullandığımız askılı taşıma sistemi sayesinde mağazalarınızda bulunan kıyafetleri kırıştırmadan sorunsuz bir şekilde taşımaktayız.

 

Kıyafetlere özel naylon ambalajlar sayesinde taşıma sırasında kıyafetlerin lekelenmemelerini sağlayarak şirketinizin taşıma sırasında maddi anlamda zarara uğramamasını sağlıyoruz.

 

Tekstil ve konfeksiyon mağazalarına özel olarak ayarlanan askılı taşıma sistemi sayesinde hem iş kaybı an aza indirilmekte hem de sorunsuz bir taşıma hizmeti sunulmaktadır. Eğer bir mağazadaki tüm ürünlerinizi, ofisinizdeki bilgisayar ve ofis gereçlerinizi, raflarınızı ve mobilyalarınızı hasarsız bir şekilde taşımak istiyorsanız bizimle iletişime geçin size mükemmel bir taşıma hizmeti sunalım.

 

Fabrika – Atölye Nakliyesi

 

Ercan Nakliyat, fabrika taşıma sisteminde profesyonel ekibi ile dikkatli ve güvenli bir sistem uygulamaktadır.

 

Fabrikadaki makineler ambalajlanır, ofis malzemeleri ayrı ayrı ambalajlanır, ofis içindeki elektronik malzemeler ambalajlanır ve ağır yükler forklift ile araçlara yüklenir.

 

Ambalaj malzemesi olarak Avrupa’dan ithal pet kraft kağıtları kullanılır. Kırılacak eşyalarsa beyaz kağıtlarla sarılıp özel karton kutulara yerleştirilir.

 

Eskişehir Ercan Nakliyat, sizlere hasarsız nakliye garantisi verir. Uzman ekibi ile demonte ve monte hizmeti verir. Malın değerine göre sigorta yapar. Herhangi bir şart sunmadan müşteri memnuniyeti garantisi verir.

Etiketler

fabrika taşımacılığı
fabrika nakliyesi
eskişehir fabrika taşımacılığı
eskişehir fabrika nakliyesi
ofis nakliyesi
eskişehir ofis nakliyesi
eskişehir şirket nakliyesi
iş yeri taşımacılığı
eskişehir iş yeri taşımacılığı
eskişehir askılı tekstil nakliyesi
eskişehir kurumsal taşımacılık
eskişehir kurumsal nakliyat
fuar nakliyesi
fuar stand nakliyesi
askılı taşımacılık
eskişehir mağaza nakliyesi
askılı tekstil nakliyat
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım